Lukostřelba

Lukostřelba neboli střelba z luku je sportovní odvětví, jehož tradice je stará desítky tisíc let. Obecně lze dnes lukostřelbu zařadit do sportovních činností, jejichž cílem je střílet co nejpřesněji z různých vzdáleností do terče a zásahy získat co nejvíce bodů.

Pod pojmem tradiční lukostřelba je možno zahrnout všechny druhy střelby, které vycházejí z původního účelu luku jako zbraně pro boj a lov. Existuje také několik způsobů míření. Nicméně v zásadě platí, že při tradiční lukostřelbě musí střelec spojit svou vlastní zkušenost (získanout tisícovkami výstřelů), odhad vzdálenosti a základní prvky některé z mířících technik tak, aby zasáhl terč. Mnohdy se setkáváme i s označením instinktivní lukostřelba. Tento druh střílení spočívá v tom, že střelec nemíří, nýbrž natáhne luk a hned střílí.

Dříve historická zbraň, je dnes moderní sportovní disciplínou, kterou si máte možnost s námi vyzkoušet. Potřebujete jen přesnou mušku.

Používáme sportovní olympijské luky, vybavené mířidly. Šípy jsou obvykle duralové nebo karbonové s plastovými končíky a terčovými hroty. S našimi luky se dá střílet na vzdálenosti 20 - 90m, střílíme pod širým nebem.

Na hodině střílení Vám zapůjčíme veškeré potřebné vybavení, vysvětlíme Vám jak začít a pomůžeme Vám se učit a zlepšovat. Věnovat se Vám budou kvalifikovaní trenéři lukostřelby. Na každých 3 až 6 střelců připadá vždy alespoň jeden trenér, což nám umožňuje individuální přístup ke každému střelci.

Novinka na rok 2016
Na tento rok máme pro Vás připravenou horkou novinku Vodní skútr Yamaha Wave venture 1100

Firemní akce pro Vás
Nabízíme zábavné akce pro firmy

Lukostřelnice Mělník
Lukostřelnice Mělník

Novinka - rychlá vizitka naší firmy v podobě QR kódu pro Vás

Video FULL HD
Video

Novinka rezervační formulář
Naší novinkou je rezervační formulář

Plavba + cyklistika - jižní Jadran
Plavba + cyklistika - jižní Jadran

Dárkové poukazy adrenalinových zážitků
Jestliže si chcete koupit náš dárkový poukaz, už nemusíte jezdit za námi do Benátek nad Jizerou.

Půjčení skákacích bot
Půjčení skákacích bot na celý den